Dzisiaj jest:  19 Czerwca 2018   Imieniny: Gerwazego, Protazego
     
polski   english   deutsch  
Strona Główna
Strona Główna
Apel o 1% podatku
O gminie
Władze Gminy
Kontakt
Kalendarz imprez
Galeria
Kultura
Turystyka
Sport
Historia
Wzory druków
Program Integracji Społecznej
Organizacje pozarządowe
PROFILAKTYKA UZALEŻNIEŃ
Zasady naboru do Gimnazjum
 
 
Stronę
odwiedziło
2744406
gości
 
Nowy dyrektor Szkoły Podstawowej w Białaczowie
Rozstrzygnięto konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Białaczowie. Komisja konkursowa powołana przez Wójta Gminy Białaczów do przeprowadzenia konkursu na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Białaczowie uznała, iż najlepszą kandydatką na stanowisko dyrektora jest Pani Beata Piotrowska. 

Beata PiotrowskaBeata Piotrowska jest nauczycielem od 1992 roku. W ciągu minionych lat zdobyła doświadczenie zawodowe w szkołach podstawowych i gimnazjach na terenie gmin powiatu opoczyńskiego i pruszczańskiego. Zarówno miejscowość Białaczów jak i sama szkoła są jej znane, pracowała tutaj w gimnazjum przez rok jako nauczyciel zastępujący.

Ukończyła studia magisterskie i podyplomowe na kierunkach: muzyka, plastyka, kształcenie zintegrowane, oligofrenopedagogika z terapią pedagogiczną oraz zarządzanie oświatą, między innymi na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, Uniwersytecie Gdańskim i w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie.

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z innymi – jest współautorem podręcznika metodycznego dla nauczycieli plastyki w szkole podstawowej, autorem artykułów z zakresu planowania pracy dydaktycznej i oceniania, współpracuje też z ogólnopolskim czasopismem hobbystycznym udostępniając dla czytelników projekty plastyczne do samodzielnego wykonania.

Poza pracą rozwija swoje zainteresowania, którymi są: grafika komputerowa i fotografia.


 
Powrót  Drukuj  
 
 
 
 
 
Urząd Gminy w Białaczowie, ul. Piotrkowska 12, 26-307 Białaczów, tel. 044-758-14-14.
Copyright © Urząd Gminy Białaczów
CMS S@M CONCEPT Intermedia
hosting HSI.pl