Dzisiaj jest:  06 Marca 2015   Imieniny: Jordana, Marcina
     
polski   english   deutsch  
Strona Główna
Strona Główna
Apel o 1% podatku
O gminie
Władze Gminy
Kontakt
Galeria
Kultura
Sport
Historia
Wzory druków
Program Integracji Społecznej
Organizacje pozarządowe
PROFILAKTYKA UZALEŻNIEŃ
Zasady naboru do Gimnazjum
 
 
Stronę
odwiedziło
1695364
gości
 
Nowy dyrektor Szkoły Podstawowej w Białaczowie
Rozstrzygnięto konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Białaczowie. Komisja konkursowa powołana przez Wójta Gminy Białaczów do przeprowadzenia konkursu na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Białaczowie uznała, iż najlepszą kandydatką na stanowisko dyrektora jest Pani Beata Piotrowska. 

Beata PiotrowskaBeata Piotrowska jest nauczycielem od 1992 roku. W ciągu minionych lat zdobyła doświadczenie zawodowe w szkołach podstawowych i gimnazjach na terenie gmin powiatu opoczyńskiego i pruszczańskiego. Zarówno miejscowość Białaczów jak i sama szkoła są jej znane, pracowała tutaj w gimnazjum przez rok jako nauczyciel zastępujący.

Ukończyła studia magisterskie i podyplomowe na kierunkach: muzyka, plastyka, kształcenie zintegrowane, oligofrenopedagogika z terapią pedagogiczną oraz zarządzanie oświatą, między innymi na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, Uniwersytecie Gdańskim i w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie.

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z innymi – jest współautorem podręcznika metodycznego dla nauczycieli plastyki w szkole podstawowej, autorem artykułów z zakresu planowania pracy dydaktycznej i oceniania, współpracuje też z ogólnopolskim czasopismem hobbystycznym udostępniając dla czytelników projekty plastyczne do samodzielnego wykonania.

Poza pracą rozwija swoje zainteresowania, którymi są: grafika komputerowa i fotografia.


 
Powrót  Drukuj  
 
 
 
 
 
Urząd Gminy w Białaczowie, ul. Piotrkowska 12, 26-307 Białaczów, tel. 044-758-14-14.
Copyright © Urząd Gminy Białaczów
CMS S@M CONCEPT Intermedia
hosting HSI.pl